Апостиль
та легалізація

Якщо Ви готуєте документи для навчання, укладення шлюбу, усиновлення дитини, відкриття власної справи тощо за кордоном - Вам необхідно перекласти (при потребі) та легалізувати (поставити Апостиль) на ці документи для подальшого використання їх в іноземних державах.

У 2003 році Україна ратифікувала Гаазьку конвенцію, завдяки чому процес оформлення документів набагато спростився. Раніше кожна людина повинна буда їхати до столиці, обійти міністерства та консульства, щоб отримати потрібні печатки та підписи, які б свідчили про легальність документу. Тепер потрібно проставити спеціальну печатку — апостиль, який дозволить використовувати документ за кордоном. Наша компанія готова зробити усе за вас і без вашої участі. Від вас потрібен лише оригінал документа.

Однак, якщо Ви плануєте їхати до країни, яка не ратифікувала Гаазьку конвенцію, тоді існує інший спосіб легалізації документів. Він називається консульською легалізацією. На відміну від апостилю, цей процес є довшим і складнішим. Спочатку особа, яка збирається подавати документи закордоном, повинна зробити нотаріальну довіреність на представлення її інтересів з легалізації (зразок можна отримати на запит), потім цей документ ми завіримо у державних організаціях та дипломатичних установах у Києві. Тільки після цього документ можна перекладати на іноземну мову.

Послуга апостиль та консульська легалізація доступна в бюро перекладів “Лінгва”. Замовити послугу можна в нашому офісі особисто чи зателефонувати до нас. До нашої фірми постійно звертаються постійні клієнти — представники бізнесу, банківських установ та дипломатичних організацій. Якість наших послуг є високою і клієнт може у цьому не сумніватися. Адже наші спеціалісти мають великий досвід і постійно вдосконалюють свої навички. Легалізації підлягають особисті документи — паспорт, атестат та диплом з додатком, свідоцтва про народження, шлюб та розлучення, архівні довідки, трудові книжки, навчальні програми, судові рішення та інші документи.

Чому ми?

Зручне розташування

Безпосередній центр міста

Допомога з документами

Допомагаємо у багатьох моментах проходження інстанцій та збору документів

Швидко та якісно

Вдвічі швидше за конкурентів. Для чого чекати?

@

Дистанційне замовлення

Відправляйте та згодом отримуйте оригінали із апостилем кур'єрскою службою!

Помірні ціни

Наші ціни на 20-30% нижчі
за ринкові

Залиште свою пошту та отримуйте сповіщення про наші акції та новини

Як ми працюємо

Дзвінок/
запит

Уточнення
інформації

Отримання
документів

Переклад
документу

Затвердження
нотаріусом

Видача
документів

 

- Ваша участь

Напишіть нам

Оформіть свій запит всього у декілька кліків!

Заповніть форму, вказавши необхідні дані в обов’язкових полях, і надішліть нам свій запит. Наші менеджери з радістю нададуть вичерпну інформацію щодо Вашого питання і проінформують щодо ключових моментів виконання замовлення.

Якщо Вам потрібно швидко виконати письмовий переклад, здійснити якісний усний переклад ділової зустрічі чи конференції або забезпечити організацію конференції необхідним обладнанням - звертайтесь до нас!

усі поля обов’язкові для заповнення

Контакти

м. Львів, вул. Тиктора, 8/14 (у дворі)

+38 067 671-2190, +38 032 261-3011

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Київ, вул. Еспланадна, 2

+38 097 689-1905 +38 095 109-0725

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Вінниця, вул. Соборна, 52 

+38 (098) 097-0851, +38 (093) 231-6355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

© 2022 Lingua