Відмова в проставленні апостилю (частина 2)

Міністерство освіти і науки України.

Відмови в апостилюванні освітніх документів є доволі поширеними.  Вам можуть повернути документ через  наступні причини:

- документ ламінований, через це важко встановити справжність підпису та печатки

- виправлення на документі (часто у додатках)

- додаток до диплома не прошитий та не скріплений на звороті гербовою печаткою (часто ВНЗ скріплюють лише скобами без прошивки стрічкою чи ниткою)

- дипломи старого зразка не підтвердять апостилем ,  якщо у  Вашому навчальному закладі не збереглися архіви за рік, в якому видано документ. Причиною є відсутність зразка підпису посадової особи

- неточності у документі. Приклад: у Вас уже є вища освіта (освітнього ступеня «спеціаліст» чи «магістр»), але пізніше Ви опанували ще якусь додаткову спеціальність ступеня «молодший спеціаліст» і у цьому дипломі у графі «попередній документ про освіту» вказали «диплом спеціаліста/магістра» – у цьому випадку документ не апостилюють. У полі «попередній документ про освіту» має бути вказано документ на ступінь нижче (при вступі на другу вищу освіту для навчального закладу часто це не має значення. Порушення, начебто, немає, та при апостилюванні цей момент є суттєвим)

- документ видано у закладі, що знаходиться на окупованій території. Надсилаючи запит на підтвердження печатки та підпису ректора, Міністерство не отримає відповіді, а тому не зможе підтвердити апостилем Ваш документ (заклади та установи окупованих території не співпрацюють з установами України)

- документ не справжній. Не намагайтеся апостилювати куплений диплом! Апостиль проставляють саме для того, щоб довести справжність цього документу. У випадку виявлення несправжнього документу Міністерство має право відкрити кримінальне провадження проти власника документу. Тому, якщо за кордоном вимагають апостильваний документ про освіту, а Ваш диплом несправжній - забудьте про цей документ назавжди і вбережете себе від неприємностей (такий собі «лайфхак» J ).

Читайте також:

Відмова в проставленні апостилю (частина 1. Міністерство юстиції України)

Відмова в проставленні апостилю (частина 3. Міністерство закордонних справ України)

 

Фото: pexels.com

Напишіть нам

Оформіть свій запит всього у декілька кліків!

Заповніть форму, вказавши необхідні дані в обов’язкових полях, і надішліть нам свій запит. Наші менеджери з радістю нададуть вичерпну інформацію щодо Вашого питання і проінформують щодо ключових моментів виконання замовлення.

Якщо Вам потрібно швидко виконати письмовий переклад, здійснити якісний усний переклад ділової зустрічі чи конференції або забезпечити організацію конференції необхідним обладнанням - звертайтесь до нас!

усі поля обов’язкові для заповнення

Контакти

м. Львів, вул. Тиктора, 8/14 (у дворі)

+38 067 671-2190, +38 032 261-3011

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 7/9 (у дворі)

+38 097 689-1905 +38 095 109-0725

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Вінниця, вул. Соборна, 101 

+38 (098) 097-0851, +38 (093) 231-6355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

© 2018 Lingua