Бізнес «заговорить» українською!

 Сьогодні, 16 липня, набув чинності новий Закон України «Про мову». Окрім багатьох сфер, він заторкнув і сферу ІТ. Який ж вплив цього закону на електронну комерцію в Україні, розглядаємо далі…

Окремі статті Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», а саме ст. 23 «Державна мова в електронних інформаційних системах» та ст. 27 «Державна мова в сфері користувальницьких інтерфейсів комп'ютерних програм і веб-сайтів» регулюють мовний аспект розробки софту та електронної комерції.

Що це означає для представництв юридичних осіб та ФОПів, які продають товари/послуги на українському ринку? Відтепер інтернет-ресурси повинні за замовчуванням завантажуватися українською мовою (інші мови залишаються як альтернативний варіант). Користувацький інтерфейс сайтів, мобільних додатків повинен «говорити» зі споживачами українською. Ці норми стосуються і сторінок у соцмережах та інтернет-реклами товарів і послуг.

Українська версія сайту вже давно доступна у багатьох популярних інтернет-магазинах та порталах: Rozetka, Foxtrot, Allo, Privatbank,Work.ua, Rabota.ua,  BBC та ін. Українізувалися також і офіційні сайти Microsoft,  Samsung та багато інших.

Залишається значна кількість ресурсів, які не вбачають потреби у перекладі інтерфейсу українською (або здійснюють неякісний машинний переклад, як наприклад всім відомий AliExpress! Так, одного разу замовивши годинник, ви можете отримати лише ремінець від нього і це буде найменше розчарування, яке може вас спіткати :).

Проте, із зростанням популярності української мови зростає і попит на україномовні інтернет-ресурси. Тож, якщо у вашій сфері досі не було потреби в перекладах українською, тепер у вас є можливість якісно вирізнити ваш бізнес! Наше агентство допоможе Вам знайти спільну мову з клієнтами.

Перекладачі «Лінгва» - експерти у галузевих перекладах. Це особлива цінність, бо має значення не лише дослівний і фаховий переклад, а й вміння передати контекстний зміст, сказати мовою клієнта. Увага до кожного слова робить переклад додатковою бізнес-перевагою вашої компанії.

Теж варто зазначити, що хоч законом і визначений тривалий час на адаптацію, але ухиляння від виконання закону тягне за собою відповідальність, яка передбачає штрафи. А це, в свою чергу, втрата репутації та клієнтів. АП «Лінгва» допомагає легко та швидко пройти цей період змін. Команда наших фахових перекладачів вже 20 років забезпечує якісний переклад текстів різного рівня складності на десятки найпоширеніших мов світу. Доказом цього є 2000+ клієнтів.

Українізуйте свій бізнес без вагань!

Українська - це не лише модно, українська – це красиво!

 

 

Фото: unsplash.com

Напишіть нам

Оформіть свій запит всього у декілька кліків!

Заповніть форму, вказавши необхідні дані в обов’язкових полях, і надішліть нам свій запит. Наші менеджери з радістю нададуть вичерпну інформацію щодо Вашого питання і проінформують щодо ключових моментів виконання замовлення.

Якщо Вам потрібно швидко виконати письмовий переклад, здійснити якісний усний переклад ділової зустрічі чи конференції або забезпечити організацію конференції необхідним обладнанням - звертайтесь до нас!

усі поля обов’язкові для заповнення

Контакти

м. Львів, вул. Тиктора, 8/14 (у дворі)

+38 067 671-2190, +38 032 261-3011

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Київ, вул. Еспланадна, 2

+38 097 689-1905 +38 095 109-0725

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Вінниця, вул. Соборна, 52 

+38 (098) 097-0851, +38 (093) 231-6355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

© 2022 Lingua