Одним з основних документів кожного громадянина є реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код). Його, як і паспорт, часто слід надавати при оформленні документів у різних державних органах та приватних структурах.  

Ідентифікаційний код (реєстраційний номер облікової картки платника податків) – присвоюється фізичним особам, як платникам податків чи інших платежів. Такий десятизначний код присвоюється органами Державної фіскальної служби України як громадянам України, так і іноземцям, що законно перебувають в Україні з певною метою.

 

Оформлення ідентифікаційного коду для іноземця потрібно у випадках:

- працевлаштування на території України;

- реєстрації ФОП;

- відкритті банківського рахунку;

- купівлі нерухомості в Україні;

- отримання посвідки на проживання в Україні;

- реєстрації шлюбу та для інших юридичних дій.

 

Для оформлення реєстраційного номеру облікової картки платника податків потрібно:

- заповнена заява встановленого зразка (облікова картка), що містить основну інформацію про особу, для якої потрібен ідентифікаційний код;

- нотаріальна довіреність на отримання ідентифікаційного коду (у випадку якщо Ви оформляєте документ через представника);

- переклад паспорта українською мовою, засвідчений нотаріально (зазвичай органи ДПІ вимагають переклад лише першої сторінки паспорта).

 

У нашому агентстві Ви можете замовити терміновий переклад паспорта із нотаріальним засвідченням та отримати його за 1 годину!

 

Звертайтесь в агентство перекладів «Лінгва», виконаємо переклад потрібних документів швидко та якісно!

Посвідка на проживання – це документ, який дозволяє законно перебувати іноземцям на території України довше, ніж передбачено візовим режимом. Іноземним громадянам, які планують затриматися на території України довше ніж на 90 днів, потрібно оформити посвідку на тимчасове проживання терміном на 1 рік. При потребі таку  посвідку можна продовжувати щороку. У деяких випадках тимчасову посвідку можна отримати на довший термін, або ж оформити посвідку на  постійне проживання. Про особливості оформлення тимчасової та постійної посвідки на проживання читайте далі.

 

Право на отримання посвідки на проживання мають іноземці, намір яких відповідає одній із законодавчо визначених підстав для перебування на території України. Простіше кажучи, підставою для отримання посвідки є працевлаштування (або волонтерська, культурна чи наукова діяльність), навчання, одруження із громадянином/громадянкою України, або возз’єднання сім’ї (у випадках, якщо один з подружжя є громадянином України, або іноземцем, який вже має посвідку на проживання в Україні). Оформлення посвідки на проживання також дає право в майбутньому отримати українське громадянство.

Посвідка на тимчасове проживання.

Для оформлення дозволу на тимчасове проживання потрібен ряд документів: заява про оформлення посвідки, фотографії, поліс медичного страхування, квитанція про сплату держмита, а також копія ідентифікаційного коду (детальніше - ), копія паспорта із штампом про перетин кордону (або імміграційна карта з таким штампом) та переклад паспорта на українську мову із нотаріальним засвідченням. Все частіше міграційна служба вимагає переклад усього паспорта включно з відтворенням української візи, якщо вона є дійсною, тож не забувайте з’ясовувати це питання у службовців, які приймають Ваші документи.

Отримавши посвідку на тимчасове проживання, іноземець отримує такі ж права, як і громадяни України (окрім права голосу та права служби в державних органах).

Посвідку на тимчасове проживання видають зазвичай на 1 рік. Проте можна оформити і на довший термін. Наприклад, якщо Ви навчаєтесь у ВНЗ, то можна оформити посвідку на час навчання, або ж якщо працюєте - посвідку видають на період терміну дозволу на працевлаштування.

Після закінчення дії посвідки її, за потреби, потрібно продовжувати.

Посвідка на постійне проживання.

Процедура оформлення дозволу на постійне проживання є схожою до процедури оформлення тимчасового дозволу. Особливістю є вимога мати дозвіл на імміграцію та бути зареєстрованим за місцем проживання в Україні. Також законодавством визначено групи осіб, які мають право на отримання такої посвідки (українська діаспора, родичі громадян України, іноземці, що перебувають у шлюбі з громадянином України більше ніж 2 роки, іноземці, діяльність яких є важливою для внутрішньої чи зовнішньої політики, біженці та ряд інших). Кожен випадок є особливим, тому процес отримання посвідки на постійне проживання триває іноді до 6 місяців.

Більш детальну інформацію про особливості оформлення перекладів для міграційної служби можете дізнатись, звернувшись в Агентство перекладів «Лінгва»!

Фото: pixabay.com

 

Напишіть нам

Оформіть свій запит всього у декілька кліків!

Заповніть форму, вказавши необхідні дані в обов’язкових полях, і надішліть нам свій запит. Наші менеджери з радістю нададуть вичерпну інформацію щодо Вашого питання і проінформують щодо ключових моментів виконання замовлення.

Якщо Вам потрібно швидко виконати письмовий переклад, здійснити якісний усний переклад ділової зустрічі чи конференції або забезпечити організацію конференції необхідним обладнанням - звертайтесь до нас!

усі поля обов’язкові для заповнення

Контакти

м. Львів, вул. Тиктора, 8/14 (у дворі)

+38 067 671-2190, +38 032 261-3011

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Київ, вул. Еспланадна, 2

+38 097 689-1905 +38 095 109-0725

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Вінниця, вул. Соборна, 52 

+38 (098) 097-0851, +38 (093) 231-6355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

© 2022 Lingua