Письмові
переклади

Плануєте розвивати власний бізнес в європейських державах? Хочете отримати якісну освіту та знайти затребувану та високооплачувану роботу? Звертайтесь до нашого бюро перекладів “Лінгва” у різних містах України де присутній офіс компанії а саме Львів, Київ, Вінниця. Письмові переклади виконують перекладачі нашої фірми, які мають великий досвід у цій сфері, адже постійно вдосконалюють свої навички, постійно беручи участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, форумах, майстер - класах, тренінгах та круглих столах.

Замовити послугу письмового перекладу Ви можете у нашому офісі, завітавши до нас чи залишити заявку на сайті. Також можна відправити скановану копію документу на нашу електронну скриньку. Переклад здійснюється з/на понад 30 мов. З вами зв’яжеться менеджер, щоб уточнити деталі перекладу та строки його виконання. До нас постійно звертаються постійні клієнти з проханням виконати переклад, тому ви можете не сумніватися у якості послуг.

Наше бюро виконує переклади документів особистого характеру (паспорт, свідоцтво про народження, шлюб та розлучення, архівні довідки, довідки про несудимість та з місця роботи, атестат та диплом про вищу освіту з додатками); медичні (історії хвороб, медичні картки, результати досліджень різних лабораторій, наукові статті, переклади дисертацій та наукових праць, інструкції до ліків тощо); юридичні (листи з іноземними партнерами, договори, контракти, довіреності, заяви, бізнес плани, свідоцтва про спадщину, договори страхування, судові рішення. позови); бухгалтерські (аудит, звіти, протоколи, баланси); технічні (інструкції до обладнання, схеми, поліси, специфікації, висновки технічних експертів, правила експлуатації, патенти, статті та буклети).

Ціни на наші послуги є досить гнучкими та демократичними. За умови замовлення послуги у терміновому порядку Ви звертаєтеся до нас і ми знайдемо для вас зручний варіант та якісно і швидко зробимо переклад.

Письмові переклади текстів

Письмовий переклад особистих документів в Україні.

Ви хочете замовити переклад паспорту, переклад свідоцтва чи інших документів для використання їх в інших державах, але не знаєте де це можна зробити? Тоді завітайте до бюро перекладів «Лінгва», де знаються на перекладі документів на інші мови, де працюють лише досвідчені спеціалісти, які готові виконати будь-яке замовлення, пов'язане з перекладом в найкоротші терміни.

Ви хочете перекласти довідку або інший медичний документ, але не знаєте де і як це зробити? Тоді приходьте до агентства перекладів «Лінгва». Тут працюють лише досвічені знавці своєї справи, які можуть якісно перекласти будь-який документ в найкоротші терміни.

Ви хочете знайти місце, де вам запропонують якісний письмовий переклад документів? Тоді завітайте в бюро перекладів «Лінгва». В нас працюють кваліфіковані перекладачів, з достатнім досвідом роботи, щоб пропонувати свої послуги в галузі письмового перекладу.

Замовити послугу

Ви хочете перекласти документ, але маєте сумніви з приводу місця, куди хочете звернутися? Тоді запрошуємо вас до бюро перекладів «Лінгва». В нас надають послуги тільки кваліфіковані перекладачі, які мають великий перекладацький досвід роботи в галузі письмового перекладу.

Чому ми?

Зручне розташування

Безпосередній центр міста

Допомога з документами

Допомагаємо у багатьох моментах проходження інстанцій та збору документів

Швидко та якісно

Вдвічі швидше за конкурентів. Для чого чекати?

@

Дистанційне замовлення

Відправляйте та згодом отримуйте оригінали із апостилем кур'єрскою службою!

Помірні ціни

Наші ціни на 20-30% нижчі
за ринкові

Залиште свою пошту та отримуйте сповіщення про наші акції та новини

Як ми працюємо

Дзвінок/
запит

Уточнення
інформації

Отримання
документів

Переклад
документу

Затвердження
нотаріусом

Видача
документів

 

- Ваша участь

Напишіть нам

Оформіть свій запит всього у декілька кліків!

Заповніть форму, вказавши необхідні дані в обов’язкових полях, і надішліть нам свій запит. Наші менеджери з радістю нададуть вичерпну інформацію щодо Вашого питання і проінформують щодо ключових моментів виконання замовлення.

Якщо Вам потрібно швидко виконати письмовий переклад, здійснити якісний усний переклад ділової зустрічі чи конференції або забезпечити організацію конференції необхідним обладнанням - звертайтесь до нас!

усі поля обов’язкові для заповнення

Контакти

м. Львів, вул. Тиктора, 8/14 (у дворі)

+38 067 671-2190, +38 032 261-3011

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Київ, вул. Еспланадна, 2

+38 097 689-1905 +38 095 109-0725

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Вінниця, вул. Соборна, 52 

+38 (098) 097-0851, +38 (093) 231-6355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

© 2022 Lingua